Чому за часів активного розвитку рекламних технологій так мало уваги приділяють фірмовому стилю? Через відсутність знань про його функції та можливості. Формування бренду для багатьох керівників починається з вибору логотипу і основної колірної гами, а закінчується у видавництві, де друкують сотні нікому не потрібних паперових листівок і буклетів.

Корпоративний стиль, насправді, включає навіть дизайн будівлі, в якому розміщується компанія. При цьому оформлення його фасаду також ретельно продумується: сьогодні популярно використовувати зовнішню рекламу, вивіски, об'ємні літери, рядки, що біжать, світлодіодні рекламні панелі й ін. Фірмова ідентичність вашої компанії – це, в першу чергу, візуальний образ, який впливає на загальний імідж і сприйняття компанії публікою , клієнтами і вашими працівниками.

До розробки корпоративного стилю потрібно підходити з усією серйозністю. Усі його атрибути повинні допомагати потенційному споживачеві розпізнавати вашу продукцію й ідентифікувати її з вашою компанією, а також відрізняти її від товарів інших фірм. Дуже важливо створити цілісну картину в підсвідомості клієнта, щоб він міг впізнати вас серед розмаїття і різнобарв'я сучасної реклами. До речі, загальною помилкою багатьох розробників є вибір барвистих кольорів і яскравих рішень. Вони вважають, що таким чином можуть привернути увагу клієнта, але, на жаль, споживач втомився від цього «рекламного цирку» і більше цінує стриманий, спокійний дизайн. Це зовсім не означає, що в концепції в стилі мінімалізму відсутня креативність: вона проявляється в новій ідеї, сучасному підході, а не в незвичайному кислотному кольорі.

Звичайно, краще за керівника ніхто не знає про переваги його компанії і продукції, яку вона виробляє. Тому рекомендуємо створити вам технічне завдання, яке потрібно передати професіоналам (дизайнерам і рекламістам). Воно послужить свого роду орієнтиром для фахівців під час розробки та втілення в життя корпоративного стилю вашої компанії.

Але розробники з великим багажем знань, а головне – з досвідом в цій справі, можуть самостійно визначити позитивні сторони, які потрібно підкреслити і показати цільовій аудиторії. Для цього проводяться спеціальні дослідження, вивчаються потреби потенційних споживачів, бажання і можливості клієнтів, ринок конкурентів і ін. Виходячи з результатів складається план (або кілька) – концепція візуального образу компанії в очах суспільства.

Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці. Ви можете замовити як окрему послугу, наприклад, вас цікавить розробка зовнішньої реклами, так і весь цикл: від проектування до монтажу на вашому об'єкті. Наш колектив – це досвідчені проектувальники, творчі дизайнери, мобільні монтажні бригади, тому всі роботи виконуються від А до Я. При цьому ми намагаємося знайти до кожного клієнта індивідуальний підхід і запропонувати для нього персональні знижки.

Турбуєтеся про майбутнє своєї фірми? Довіряйте створення неповторного корпоративного стилю нашій компанії!