Розробка корпоративного стилю: зробіть свою компанію неповторною

Чому за часів активного розвитку рекламних технологій так мало уваги приділяють фірмовому стилю? Через відсутність знань про його функції та можливості. Формування бренду для багатьох керівників починається з вибору логотипу і основної колірної гами, а закінчується у видавництві, де друкують сотні нікому не потрібних паперових листівок і буклетів.

Корпоративний стиль, насправді, включає навіть дизайн будівлі, в якому розміщується компанія. При цьому оформлення його фасаду також ретельно продумується: сьогодні популярно використовувати зовнішню рекламу, вивіски, об'ємні літери, рядки, що біжать, світлодіодні рекламні панелі й ін. Фірмова ідентичність вашої компанії – це, в першу чергу, візуальний образ, який впливає на загальний імідж і сприйняття компанії публікою , клієнтами і вашими працівниками.

До розробки корпоративного стилю потрібно підходити з усією серйозністю. Усі його атрибути повинні допомагати потенційному споживачеві розпізнавати вашу продукцію й ідентифікувати її з вашою компанією, а також відрізняти її від товарів інших фірм. Дуже важливо створити цілісну картину в підсвідомості клієнта, щоб він міг впізнати вас серед розмаїття і різнобарв’я сучасної реклами. До речі, загальною помилкою багатьох розробників є вибір барвистих кольорів і яскравих рішень. Вони вважають, що таким чином можуть привернути увагу клієнта, але, на жаль, споживач втомився від цього «рекламного цирку» і більше цінує стриманий, спокійний дизайн. Це зовсім не означає, що в концепції в стилі мінімалізму відсутня креативність: вона проявляється в новій ідеї, сучасному підході, а не в незвичайному кислотному кольорі.

Звичайно, краще за керівника ніхто не знає про переваги його компанії і продукції, яку вона виробляє. Тому рекомендуємо створити вам технічне завдання, яке потрібно передати професіоналам (дизайнерам і рекламістам). Воно послужить свого роду орієнтиром для фахівців під час розробки та втілення в життя корпоративного стилю вашої компанії.

Але розробники з великим багажем знань, а головне – з досвідом в цій справі, можуть самостійно визначити позитивні сторони, які потрібно підкреслити і показати цільовій аудиторії. Для цього проводяться спеціальні дослідження, вивчаються потреби потенційних споживачів, бажання і можливості клієнтів, ринок конкурентів і ін. Виходячи з результатів складається план (або кілька) – концепція візуального образу компанії в очах суспільства.

Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці. Ви можете замовити як окрему послугу, наприклад, вас цікавить розробка зовнішньої реклами, так і весь цикл: від проектування до монтажу на вашому об'єкті. Наш колектив – це досвідчені проектувальники, творчі дизайнери, мобільні монтажні бригади, тому всі роботи виконуються від А до Я. При цьому ми намагаємося знайти до кожного клієнта індивідуальний підхід і запропонувати для нього персональні знижки.

Турбуєтеся про майбутнє своєї фірми? Довіряйте створення неповторного корпоративного стилю нашій компанії!