Оформлення фасадів: вибираємо ідеальне рішення!

Правильне оформлення фасаду будівлі неймовірно важливе. Перше враження про будь-яку будівлю в людини  складається саме завдяки фасаду. Він може привабити або відлякати. Тому варто дуже ретельно продумувати оформлення фасадів для комерційних будівель і звертатися виключно до професіоналів. Тільки креативний і відповідальний підхід допоможе зробити так, що ваш клієнт обов'язково захоче зробити крок всередину будівлі, а не пройти повз.

Прекрасними естетичними характеристиками і не тільки відрізняються навісні вентильовані фасади. Саме вони забезпечують надійність, довговічність, пожежну безпеку будівлі. Вентильовані фасади не так давно з'явилися в нашій країні. Хоча в Європі їх застосовують вже багато років. Такі фасади знижують витрати на обслуговування будівлі і збільшують термін його експлуатації.

Система складається з підконструкції, утеплювача, захищеного вітробар'єром і облицювального матеріалу. Завдяки безлічі переваг, якими характеризуються навісні вентильовані фасади, можна втілити в життя будь-який дизайнерський задум.

Переваги вентильованих фасадів:

1. Їх монтаж можливий при будь-якій температурі
2. Довговічність експлуатації
3. Стійкість до зовнішніх погодних умов
4. Відсутність проблем при експлуатації
5. Можливість замінити елементи системи бех великих зусиль і витрат
6. Естетичність
7. Економія - потреба я в електроенергії знижується на 25-30%.

Де ж здійснюють оформлення фасадів?

Оформлення фасадів вже багато років здійснює наша компанія. Ми пропонуємо повний спектр послуг - від розробки вигляду будівлі до монтажу фасаду на основі композитного матеріалу.

Здійснюємо виробництво на німецькому обладнанні фірми «Festool», що забезпечує високу якість обробки матеріалу. Високий професіоналізм і орієнтація на високі європейські стандарти дозволили нам досить швидко заслужити довіру клієнтів по всій Україні. Зокрема, свідченням цього є нагорода в номінації "Кращий фасад України".

У нас ви можете замовити навісні вентильовані фасади "під ключ" - від розробки дизайну до монтажу. Роботи здійснюються з використанням власного комплексу устаткування. Здійснюючи оформлення фасадів, ми постійно вдосконалюємось, орієнтуючись на нові технології. Застосовуємо виключно якісні матеріали. Впевнені, що вас приємно здивує наша цінова політика, творчий підхід і оперативність виконання замовлень.